Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Hepimizin bildiği gibi hangi sektör olursa olsun ayırt etmeksizin tabela bir firmanın en iyi reklam unsurudur. Dolayısıyla herhangi bir noktadan kalitesiz malzemeyle temin edilmesi, firmanın prestijini düşüreceğinden en iyi kalite ve işçilik ile üretilen bir tabelaya sahip olunması, firmanın sektöründe yer edinmesi adına oldukça önemlidir. Bundan ötürü son yıllarda uzun vadede kullanım hakkı tanıyan pleksi bazlı Tabela üretiminin arttığı ve günden güne yenilenen teknoloji sayesinde bugün çok daha kaliteli tasarımlara imza atıldığı görülmektedir. Peki, Pleksi Nedir? Diye soracak olursanız, saydam, yarı saydam olan ürünün renkli ve renksiz seçenekleri olup, plastik cam bir malzeme olduğunu açıklayabiliriz. Bu noktada plastik ne kadar dayanıklıdır? Diye düşünebilirsiniz.

Ancak pleksi, cama göre 6 kat daha fazla direnç gösterdiğinden son derece dayanıklı bir malzemedir diyebiliriz. Ayrıca hava koşullarına karşı da yüksek dirençli bir ürün olduğundan ötürü iç ve dış mekanlarda kullanıma elverişlidir. Bundan ötürü gönül rahatlığıyla Pleksi Tabela tercih edilebilir ve oldukça gösterişli bir tabela sahibi oluna bilinir. Pleksi tabela şeffaf bir zemin üzerine düz bir yazı ile marka veya firma logosuyla birlikte tasarlanabilir. İstenirse renkli bir zemin üzerine kutu harf şeklinde bir tasarımda oluşturulabilir. Bunun yanı sıra biraz daha yaratıcı ve iddialı bir tabela istenir ise bu aşamada ışıklı modellerden yana seçim yapılabilir.

Kısacası Pleksilag Tabela oldukça geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Hatta kişilerin kendi tasarımlarının üretilmesine de ön veren bir sistemi içerir. Yani sizler firmanızda kullanacağınız tabelanın tasarımını yapabilir ve yalnızca üretilmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi yani sıfırdan benzersiz bir tabela üretme uygulamasını, profesyonel firmalardan destek alarak da yapabilirsiniz. Bu hususta sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan firmamız, ister standart tabela tasarımlarından birini kendi firmanız için oluşturabilir, isterseniz de kendi çiziminiz veya bizlerin tarafınıza sunacağı birden fazla çizimin hayata geçmesinde yardımcı olabilir. Her koşulda sizlere kaliteli hizmet vereceğimizin altını çizerek, bizlerle iletişime geçme durumunuzda en iyi çözüm önerilerini sunacağımızı da garanti ederiz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button