Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Pleksi Ayakkabı Teşhir Standı

Pleksi camiasında ayakkabı gergi olarak bilinen ürünümüz genel olarak bayan ayakkabılarını sergileme esnasında ürünün düzgün ve dik bir şekilde durmasını sağlayan bunun yanı sıra çeşitli renk seçenekleriyle ürünün sergileme aşamasında sergi salonununa şık bir görünüm kazandırır.

Pleksi Broşürlük

Broşürlük ve föylük olarak da bilinir, restoran ve masaüstü tanıtımlara uygun olarak hazırlanan ürünlerimiz sergilemek istediğiniz materyal, ürün, menü bilgilerinize zenginlik ve şık bir görünüm katmak adına tasarlanmıştır, ürün imalatı sizin istediğiniz boyutlar ve yönlerde tasarlama yapılabilmektedir.

Pleksi Dergilik

Dergi organizatörlerimiz gerek evinizde gerekse iş yerlerinizde dağınık ve karmaşık duran dergilerinizi bir arada tutmak adına çözümlenmiş olup masaüstü veya yere konularak evinize veya iş yerinize estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Pleksi Kutu

Pleksi kutularımız çeşitli alanlarda kullanım imkanı sunmaktadır ürün sergileme fanusu, masaüstü kalemlik, ürün organizatörleri gibi çeşitli alanlarda kullanılmakta olup ayrıca istediğiniz ölçülerde üretim imkanı sunmaktayız.

Pleksi Kürsü

Sunum sahnelerinin vazgeçilmezi ve olmazsa olmazı olan kürsüler pleksiden de üretilmektedir camın aksine kırılma ve camın oluşturacağı tehlikeli unsurlara karşı daha avantajlı olup daha saydam bir görünüme sahiptir.Çeşitli logolu logosuz tasarımları türetilebilir bu sizin istediğiniz ve talebiniz doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Pleksi Mobilyalar

Mobilya denilince akla ilk olarak haklı olarak ahşap gelmektedir fakat pleksi mobilyalar da oldukça şık ve ilgi çekici hale gelmiştir daha çok modern endüstriyel mimari tasarımlarda oldukça dikkat çekmektedir tasarım konusunda sınır olmadığı gibi çeşitli çalışma ve makine yöntemleriyle bu konuda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Pleksi Organizer

Pleksi organizatörler günümüzde oldukça revaçtadır daha çok makyaj malzemelerinin istifinde, pastahanelerde, çekmece içi düzenleme bölmesi olarak ve masa üstünde kullanılmakta olup düzenli bir görünümün yanı sıra estetik görünüm içinde oldukça uygun ve ilgi çekici olmaktadır.

Pleksi Tepsi

Pleksi tepsiler kullanım alanı ve boyutları değişkenlik göstermektedir daha çok evlerde ve otellerde kullanılmaktadır sunuma estetiklik kazandırmak amacıyla üretilir sunumlarınıza bir dokunuşta bizden olsun istedik.

Pleksi Sergi Stand

Pleksi teşhir standları ve kullanım alanları oldukça geniş bir kitleye sahiptir amacı ürünü ön plana çıkarmak ve ürünü en iyi şekilde sergilemektir çeşitli tasarımlarla ürünün dikkat çeken bir açısını göz önünde bulundurarak o şekilde sergilemek bu işin püf noktasıdır ve sizlere bu hizmeti en verimli ve en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button