Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Genel adıyla pleksi olarak adlandırdığımız akrilik cam, cam gibi görünen ama camdan 6 kat daha direnç gösteren ve aynı zamanda geniş bir renk yelpazesi içeren plastik bir malzemedir.  Dolayısıyla da oldukça geniş bir kullanım alanına yayılarak farklı işlevsel özelliklerde hemen her alanda karşımıza çıkabilen bir ürünü içermektedir. Bildiğiniz gibi hizmet sektöründe verilen hizmet kalitesi kadar görselliğin de önemi oldukça büyüktür. İşte bu noktada kendini belli eden Pleksiglas Tabela, son derece estetik ve zengin yapısıyla sektörünüzdeki markanızı temsil ederek, sizlerin bir adım daha ön plana çıkmanızdaki en iyi destekçinizdir. Takdir edersiniz ki, markanızın reklamını en iyi tabela sisteminizle gerçekleştirebilirsiniz. Uzak bir noktadan dahi gösterişiyle kendini belli ederek marka veya ürününüzün adını hafızalara kazıyacak bir sistem, kuşkusuz sektörünüzde parlamanızı sağlayacaktır.

Dolayısıyla Pleksi Tabela hangi sektör olursa olsun fark etmeksizin uygulama alanı için en ideal seçim olacaktır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen ürün hava koşullarından etkilenmeyecek kadar dayanıklı olduğundan ötürü kolay yıpranmaz ve uzun vadede kullanım hakkı tanır. Işıklı ve ışıksız, renkli ve renksiz gibi alternatifleri sağladığı için de geniş bir tasarıma sahiptir. Buda tahmin edersiniz ki, sıra dışı görseller oluşturmak için iyi bir avantaj içerir. Yani genel açıdan bakıldığında pleksi tabela basit, kendini belli etmeyen, sıradan bir görselin aksine oldukça ihtişamlı bir görüntüye ev sahipliği ederek, markanızın ışıldamasına yardımcı olmaktadır.

İstenilen ebatta ve renkte, istenilen modelde üretilebilen ve aynı zamanda ışığı en iyi şekilde yansıtma özelliğiyle sizlere sunulan Pleksiglas, sektörünüzde ilmek ilmek dokuduğunuz tarzınızın en iyi yansıması olacaktır. Bizler pleksi tabela üretimi yapan firmalardan biri daha doğrusu bu sektördeki en profesyonel firmalardan biri olarak ihtiyaçlarınızı doğru analiz edip, rakiplerinizle aranızda farkındalık oluşturarak aralarından sıyrılmanıza destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu konuda fikir edinmeniz adına resmi internet sayfamızı ziyaret ederek referanslarımıza göz atabilir, ne denli titiz çalışmalar yaptığımızı inceleyebilirsiniz. Gördüğünüz profesyonel çalışmalar doğrultusunda yeteri kadar tatmin olduğunuzda bizlerle iletişime geçerek, sizler için çalışma başlatmamıza ön verebilirsiniz.

, , ,
Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button