Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Hepimizin bildiği gibi ülkemizde yardıma muhtaç sayısız yetişkin ve çocuk vardır. Bunların kimi sağlıklı ama evsiz barksızken, kimi ise ciddi sağlık problemleriyle uğraştığından maddi desteğe ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla bu insanlara bir nebze yardım eli uzatabilmek adına hayırsever kişiler firmalarına Yardım Kutuları yerleştirmiş ve bu kutular sayesinde ihtiyaç sahipleri için birikim yapılmasına ön verilmiştir. Dernekler, mağazalar ve sayılabilir pek çok alanda da görebileceğiniz yardım kutusu için toplum olarak her bireyin firmasına kazandırması gereken bir üründür.  Şeffaf yapısı ve kalitesi nedeniyle bugün yardım kutusu için en ideal tercih pleksi seçeneğidir. Çünkü Pleksiglas Yardım Kutuları diğer kutu çeşitlerine oranla daha kaliteli bir görsele sahiptir ve kullanım alanına kötü bir görsellik yerine göz alıcılık katarak hem dekorasyonu destekler hem de insanların dikkatini çekerek yardım toplanmasına katkı sağlar diyebiliriz.

Pleksi adını hiç duymayanlar için kısaca bir açıklama yapmak gerekirse, saydam ve yarı saydam şeklinde olabilen malzeme, aynı zamanda renkli ve renksiz seçenekleriyle ön plana çıkmaktadır. Cam gibi görünmesine rağmen plastik bir malzeme çeşididir. Ancak cam ile kıyasladığımızda camdan daha kuvvetli bir yapı içermekte ve kırılma durumlarında keskin uçlar barındırmadığından herhangi bir tehlike teşkil etmemektedir. Ayrıca dayanıklı yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda her amaca yönelik tasarlanan modelleriyle kullanıma elverişlidir. Yüksek ısıda yumuşayan malzeme döküm tekniğiyle kalıplara aktarılır ve soğuduktan sonra istenen her şekil verilebilir. Dolayısıyla Pleksi Yardım Kutusu da istenen her ebatta ışıklı ve ışıksız olarak üretile bilinir.

Hatta Pleksi Yardım Kutuları görsel anlamda önem taşıyan bir noktada kullanılacak ise bu aşamada led ışıkla desteklenen bir modelin tercih edilmesi yerinde bir seçim olacaktır. Yardım kutuları kullanım alanında bir köşeye yerleştirilebilen ergonomik yapılı ürünlerdir. Dolayısıyla alanda herhangi bir kısıtlayıcı unsur barındırmadığından her yerde kullanılması mümkündür. Bu nedenle toplu sipariş verip, satışını kendiniz yapabilir veya adetli olarak satın alıp, firmanızın şubelerinde kullanabilirsiniz. Her şekilde sizlere kaliteli hizmet verecek olan firmamızla tanışarak, ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilir, sizlerde zor durumda olan kişilere el uzatılmasına vesile olabilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button