Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Kullanım amacına bağlı olarak şekilsel farklılıklar gösteren pleksiglas kutular, şeffaf yapıya sahip olduğundan ötürü içerisindeki ürünlerin net olarak görünmesine ön verdiği gibi ürünlerin dış etkenlerden korunmasını da sağlar. Dolayısıyla görsel bakımdan hoş bir görüntü içerdiği ve aynı zamanda iyi bir muhafaza sağladığı söylenebilir. Peki, Pleksiglas Toubox Kutuları tam olarak ne işe yarar? Dediğimizde, hemen herkesin merak ettiği bu konuya açıklık getirecek olursak; aslında istenen her ürün yani gıda veya süs objesi olsun fark etmeksizin bu kutularda sergilenmesi mümkündür şeklinde cevap verebiliriz. Çünkü ebat olarak istenen modelde tasarlanabilen pleksi kutular, aynı zamanda led ilşe ışıklandırılabilmekte ve son derece şık bir görüntü elde edilebilmektedir.

Özellikle gıda sektöründe kuruyemiş ve şekerleme gibi ürünlerin teşhiri için ideal oldukları gibi alışveriş merkezlerinde oyuncak veya çikolata gibi çeşitli ürünlerin sunumunda da tercih edilebilir. Fakat bildiğiniz üzere kalitesiz bir yapıyla üretilen her ürünün sağlığa zararı vardır. Dolayısıyla bu noktada Pleksiglas Kutular için aynı şeyi söylemek mümkün olmayacaktır. Çünkü 1.sınıf malzemeyle üretilen ve son derece dayanıklılık içeren bu ürün, hem kullanım kolaylığı hem de dekoratif özelliği sayesinde her bakımdan kullanıcına artı katmaktadır. Ürün teşhirinde kullanılmasının yanı sıra bazı durumlarda küçük ebatlı modellerin dekoratif amaçlı kullanıldığı da gözlemlenmiştir. Bundan ötürü her sektör ve her alanda kullanılma potansiyeline sahip pleksi kutular için en doğru seçim profesyonel bir firmayla çalışmaktır diyebiliriz.

Bu aşamada firmamızın yıllara dayanan tecrübelerinden yararlanmanızın menfaatinize sonuçlanacağını belirtmek isteriz. Geniş makine parkuru sayesinde pleksi bazlı her ürünün dökümden kesim ve işlenmesine varana dek her aşamasında sistemli çalışma prensibine sahip olduğumuzu ve her bir personelimizin bu alanda uzmanlaşmış kişilerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Firmamızı referanslarımıza dayalı olarak değerlendirebilir ve Pleksi Harf ihtiyaçlarınızın yanı sıra her çeşit gerekliliklerinizde de uzman kadromuzla yanınızda yer alacağımızı belirtebiliriz. Bizlere web sayfamız üzerinden ya da iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, firmanız için en iyisini tasarlamamıza ön verebilirsiniz. Markanızı en iyi şekilde temsil edecek olan tabelanız için geç kalmadan bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button