Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Çeşitli sektörlerde bulunan firmaların ürünlerini tanıtmak ve sergilemek adına kullandıkları standların kuşkusuz hem yapısal hem de görsel açıdan kaliteli olması gereklidir. Ürünü sergileme şekline bağlı olarak kullanılacak standın da işlevsel özellikleri değişebilir. Örneğin; bir krem tanıtımı yapılacak ve kullanılacak stand, firma logosu ve ürün yerleştirme alanı barındıracaksa, Pleksiglas Teşhir Standları sadece pleksi bazlı tasarlanabileceği gibi pleksi ve metal ya da pleksi ve tahta ile bezenen bir tasarımı da içerebilir. Burada önemli olan teşhir edilecek ürünün en iyi şekilde sergilenmesini sağlayacak bir stand üretilmesidir. Dolayısıyla ihtiyacınız olan stand için profesyonel bir firmayla iş birliği yapmanız ve en doğru çözüm önerisini duymanız gereklidir.

Bulunduğunuz sektör ve teşhir edilecek ürüne dayalı olarak birden fazla alternatifinizin olduğunu bilmeniz de fayda vardır. Hatta klasik stand modellerinin yanı sıra özel çizim yaptırabilir veya kendi stand çiziminizin hayata geçmesini talep edebilirsiniz. Kısacası sıradanlık dışına çıkarak bambaşka bir stand tasarımıyla sektörünüzde bir ilke imza atarak yarattığınız görsel tarzınızla sektörünüzdeki rakiplerinize fark atabilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi konu görsellik olduğunda her daim yenilikçi olmak gereklidir. Ancak yapacağınız yeniliğin kalite içermesi de son derece önemlidir. Dolayısıyla tok bir görüntü sağlayan ve oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan Pleksiglas Teşhir Standı, ürünlerinizi sergileme konusunda en ideal tercihlerden biri olacaktır.

Bizler firma olarak müşterilerimizin her projesine birden fazla çizim sunuyor ve sağladığımız seçenekler ile müşteri projesine en fazla katkı sağlayacak modelin tercih edilmesine yardımcı oluyoruz. Ürün teşhir standı için bir ürünün satış oranını en fazla etkileyen unsur olduğunu belirtebiliriz. Bu nedenle doğru seçim yapılması, ürün veya ürünlerin satışını birinci dereceden etkileyeceği bilinmelidir. Bu doğrultuda Pleksiglas Standı en doğru noktadan temin edilmelidir ki, beklediğiniz kalite sizlere sunula bilinsin. Firmamızın bu hususta her daim sizlerin yanında olduğunun altını çizerek, her çeşit stand istemlerinizi üretebilecek potansiyelimizin var olduğunu söyleyebiliriz. Profesyonel personellerimiz, son sistem makinelerimiz ile istediğiniz renk ve ebatta stand üretimi yapabilir, uzun süre sıkıntısız kullanmanızı sağlayabiliriz. Detaylar için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button