Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Hayırsever insanlar olarak gittiğimiz her noktada sadaka kutularını görmek ve elimizden geldiğince bu kutulara bağış yapmaktan gurur duyarız. Çünkü her işletme farklı bir amaç için yardım toplamakta ve bu sayede yardıma muhtaç kişilere umut ışığı olunmaktadır. Yardım kutuları genellikle şeffaf görünümlü tercih edilir. Bunun nedeni ise iç kısmının net olarak görünmesinin istenmesidir. Bu husus insanların yardım isteğini tetikleyerek daha fazla para toplanması için önemli bir etkendir. Dolayısıyla konu sadaka kutusu olduğunda uzun soluklu kullanımlar için Pleksi Sadaka Kutuları tercih edilmelidir. Kaliteli yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda kullanıma ön veren ürün, ayaklı şekilde üretilebilir ve firma girişlerinde yerini alabilir.

Bu sayede firma önünden geçen her birey Pleksi Sadaka Kutusu içine bir miktar para atabilir ve sonuç yüz güldürücü olabilir. Pleksi cam gibi görünür ama plastik yapılı bir malzemedir. Buna rağmen cama kıyasla çok daha dirençli olup, kısa sürede kesinlikle çizilme ve kırılma gibi olumsuzluklar teşkil etmez. Ayrıca kırılma gibi bir eylem oluştuğunda keskin kenarlı olmadığından yaralama gibi bir durumda söz konusu değildir. Mesela, bir yardım derneği olduğunuzu ve firmanızın girişine sadaka kutusu yerleştirdiğinizi farz edersek, olası bir kazada yani bir kişinin kutuya çarpmasıyla üzerine düşmesi gibi bir kazada cam ciddi yaralanma tehdidi barındırırken, pleksi kesinlikle kişiye zarar vermeyecektir.

Ayrıca iç kısmı görünen ama hafif tonlarda renk içeren Pleksiglas Sadaka Kutusu da üretmek mümkündür. Kilitli modelleri var olan yardım kutuları istendiğinde dışarıdan açılması mümkün değildir. Bu nedenle güvenli iş yerlerinize ve firma girişlerinize yerleştirebilir, yardıma muhtaç kişilere sizlerde el uzatabilirsiniz. Sadaka kutuları aynı zamanda şikayet ve öneri kutusu olarak da kullanılabilir. Hangi amaçla kullanırsanız kullanın fark etmeksizin kalitesi yüksek ürünler satın alamk için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Çünkü firmamız uzun yıllardır pleksi üretim alanında faaliyet gösterdiğinden ötürü gerek makine gerekse personel bakımından tam donanımlı şekilde işleyişe sahiptir. Buna bağlı olarak istediğiniz model ve ebatta ürün üretimi yapabilir, kullanım amacınızın gerçekleşmesine profesyonelce destek sağlayabiliriz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button