Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Reklam panosu denildiğinde, aslında oldukça geniş bir kullanım alanı karşımıza çıkmaktadır. Yani her sektör kendi alanında yaptığı işleri ve indirimleri duyurmak için bir reklam aracına ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla bu aşamada kendini gösteren Pleksiglas Reklam Panoları, çeşitli şekillerde karşınıza çıkabilmektedir. Örneğin; bir firma girişinde firma ismini beyan eden alt kısmında ise ‘’Hoş Geldiniz’’ ibaresi yer alan bir pano, firma isminin hafızalara yer etmesinde etkileyici bir reklam çeşididir. Bunun yanı sıra bir bina girişinde firma ismi, mail adresi ve iletişim bilgilerinin yer aldığı bir panoda, hem firmanın adresini hem de ismini belirten doğru bir reklam kanalını işaret etmektedir.

Kısacası Pleksi Reklam Panoları ile bir plazada, restoranda veya sokak aralarında karşılaşmanız oldukça mümkündür. Peki, neden pleksi yapılı bir reklam panosu edinmek gerekir? Çünkü pleksi, benzerlerine oranla çok daha kaliteli ve dayanıklı bir malzemedir. Mesela geniş renk yelpazesi sunar. Bunun birlikte saydam ile yarı saydam olabilir. Cama benzer ama camdan daha dirençli olmasının yanı sıra kırılma gibi bir olumsuzlukta kesin kenarlar içermeyeceğinden yaralama tehdidi oluşturmaz. Ayrıca kolay kesilir, delinir ve yüksek ısıda döküm tekniğiyle kalıplandığında, istenen her şekle sokulabilir. Üretim ve tasarım süreçlerinde hiçbir zorluk çıkarmadığı ve uzun vadede kullanım hakkı tanıdığı için pleksi bazlı reklam panoları uzun yıllar firmanıza hizmet edecektir.

İşte bu nedenle Pleksiglas Reklam Panosu, kullanıcısı için son derece avantaj içerir diyebiliriz. Sergilemek istediğiniz ürün veya ürünlerin en iyi şekilde tanıtılması ve bunun sizlere artı kazanç olarak dönmesi için en iyi çalışmayı firmamızın yapacağını belirtmek isteriz. Geniş makine parkuru, uzman personeller ile kusursuz şekilde tarafınıza hizmet verecek ve %100 memnuniyetinizi kazanarak sizlere veda edeceğimizi belirtmek isteriz. Firmamızın internet sayfasına ücretsiz üye olarak bizleri takip edebilir, daha önce yaptığımız çalışmaların görsellerini inceleyerek ne denli başarılı işler çıkarttığımızı analiz edebiliriz. Bu doğrultuda bizlerle çalışmak isterseniz iletişim bilgilerimizden veya mail yoluyla irtibat kurabilir, hızlı bir şekilde reklam panolarınızın hazırlanmasına ön verebilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button