Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Kolay delinen, kesilen ve şekil alan bir yapıya sahip olan pleksi levha, bu özelliği sayesinde günümüzde hızla kullanım alanını yaygınlaştırarak özellikle dekorasyon uygulamalarında fazlaca kendini göstermeyi başarmıştır. Plastik cam malzeme olan pleksi, saydam ve yarı saydam olduğu gibi bunun yanı sıra renkli ve renksiz olarak da çok çeşitli alternatifler sunan bir üründür. Ayrıca döküm tekniği kullanılarak yüksek ısıya maruz bırakıldığında yumuşamakta ve sonrasında istenen şekle sokulabilmektedir.  Dolayısıyla sağladığı bu yapısal avantaj sayesinde her alanda kullanıma elverişlilik göstermektedir. En önemli özelliklerinden biri ise iç ve dış mekanlarda kullanılabilmesidir. Hava şartlarına karşı yüksek direnç gösteren Pleksi, cam gibi görünmekte ama camdan daha fazla direnç göstererek kırıldığında kesinlikle hiçbir tehlike içermemektedir.

Yani cam kırıldığında ciddi boyutta yaralama riski taşır. Ancak pleksi bazlı ürünler kırıldığında keskin uçlar içermeyeceğinden herhangi bir sıkıntı teşkil etmez. Bu nedenle her alanda olduğu gibi dekorasyon uygulamalarında da son derece avantajlı olduğu söylenebilir. Görsel kalitesi ve buna bağlı uygulama alanına kattığı şaşalı gösterişi ile son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Pleksiglas Merdiven Korkuluk, dubleks dairelerden villalara, köşklerden kurumsal firmalara kadar aklınıza gelen her noktada uygulanabilir. Tek düze bir yapısı olmadığından ötürü hayal gücünüzü zorlayacak modellerde karşınıza çıkması mümkündür. Örneğin; uygulama alanlarının birinde herhangi bir detay içermeden düz boru şeklinde döşenebilen pleksi korkuluklar, başka bir alanda gümüş veya altın yaldız ile bezenerek, birde buna dekoratif şekilde işlenmesi eklendiğinde göz kamaştıran bir tabloyu kullanıcısına sunmaktadır.

Dolayısıyla görsel kalite bakımından önem teşkil eden alanlarda Pleksiglas Merdiven Korkuluk Sistemleri tercih edilirse, kesinlikle yüz güldüren sonuçlar elde edilecektir. Tabi ki, bu sistemi işinde ehil bir firmadan kalite standardı yüksek şekilde temin ederseniz, çok daha avantajlı konuma geçeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu noktada firmamızın pleksi bazlı ürünler konusunda son derece uzman olduğunu belirtmek isteriz. Merdiven korkuluklarıyla birlikte her çeşit pleksi malzemesinin kullanıldığı her çeşit ihtiyacınızın 1.sınıf kalite ve işçilikle üretileceğini bilmelisiniz. Bundan ötürü zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek uygulama alanını analiz etmemizi sağlayabilir ve sizlere iyi bir hizmet vermemize ön verebilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button