Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Mağazalarda çok değişken tasarımları içeren raf sistemleri yer almaktadır. Bu değişkenliğin sebebi takdir edersiniz ki, sergilenen ürünle ilgilidir. Ancak son yıllarda hem görsel kalitesi hem de dayanıklılığı nedeniyle tercih edilen Pleksiglas Raflar, kullanıcısına uzun vadede sorunsuz kullanım hakkıyla birlikte göz kamaştıran bir dekorasyonu da beraberinde sunmaktadır. Hal böyle olunca özellikle giyim ve gıda mağazalarında raf düzenlemeleri artık pleksi bazlı malzemelerden oluşan raflarla oluşturulmakta ve ortaya çıkan son tablo ise kesinlikle yüz güldürmektedir. Pleksi raflar duvara monte veya bağımsız dolap şeklinde dizayn edilebilir. Ayrıca tercihe bağlı olarak yine duvar veya bir eşyaya bağımsız şekilde kendinden ayaklı merdiven gibi bir tasarımı da içerebilir.

Kısacası Pleksiglas Mağaza Rafları çok çeşitli tasarımları içerebilir ve cam görünümlü tercih edilebileceği gibi renkli de tasarlanabilir. Buda bir mağazanın görsel kalitesi ne kadar artırılır? Gibi bir soru karşısında, kuşkusuz hayal gücünüzle sınırlıdır cevabını beraberinde getirir. Pleksi,  genel olarak çok dayanıklı bir plastik cam malzemedir. Açık hava koşullarına karşı bile dirençli olması, mağaza önlerinde yer alan raf sistemi olarak kullanılmasına ön vermektedir. İstenen ebat ve modelde üretilme olanağı sunan bu malzeme, mağazalarınızın ışıldamasına ve böylece klas bir görüntü sağlamanıza destek olacaktır. Mağaza raf sistemi hemen her mağazada gördüğünüz duvara monteli düz yani sıradan bir görüntü ile tasarlanabilir ama dilerseniz simetrik detaylar içeren sıra dışı tasarımlarda üretile bilinir.

Kısacası bizlerle çalışmayı düşündüğünüzde proje yöneticilerimiz uygulama alanı hakkında fikir edinmek adına yerinizde sizleri ziyaret eder veya uygulama alanının görsellerini talep eder. Görseller firmamıza ulaştığında aklınıza en yakın tasarımı içeren bir çalışmayla mağazanızın ne denli şık bir alana dönüşebileceğini sizlere gösterir. Yapılan Pleksi Mağaza Rafları çalışmasını onayladığınızda ise belirtilen tarihte montaj dahil her işlem firmamız tarafından halledilir ve kullanıma hazır vaziyette tarafınıza teslim edilir. Böylesine titizlikle yürütülen bir hizmet almayı isterseniz, zaman kaybetmeden bizlerle tanışabilir ve mağazanızın genel dekorasyonunu yakından ilgilendiren raf sisteminizin en iyi şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için web sayfamızda yer alan mail adresimiz ya da iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button