Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Çok çeşitli kullanım amacına hizmet eden pleksi kutular, aynı zamanda birden fazla tasarımı da içermektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse; kilitli form kutusu, satış teşhir kutusu, ürün sergileme vitrin kutusu, çekmeceli kurabiye kutusu, üstten dolma şeker kutusu, organizer kutu, katlı kek kutusu gibi sayılabilir pek çok model bulunmaktadır. Bunların her biri satışı yapılacak ürünlerin, satış oranını artırmaya yönelik tasarımlardır. Çünkü bir ürün ne kadar göze hoş görünür ise takdir edersiniz ki, albenisi de fazla olacaktır. Dolayısıyla dekoratif ürünlerden gıda ürünlerine varana dek farklı sektörlerde kullanılan Pleksiglas Kutular, doğru üretici firmadan temin edildiğinde alıcısına oldukça kazanç sağlayacaktır.

Doğru firmadan kastımız, yukarıda bahsettiğimiz kutu seçenekleriyle birlikte çok çeşitli modellerin her biri piyasada sayısız firma tarafından üretilmektedir. Ancak pleksi adı altında kalitesiz plastik kullanılmasından ötürü temin edilen ürünler çok kısa sürede deforme olmakta ve kullanılmaz hale geldiğinden kişilere zarar olarak geri dönmektedir. Pleksi cam görünümlü plastik bir üründür. Saydam, yarı saydam, renkli ve renksiz seçenekleri olan ürün, cama oranla çok daha dayanıklıdır. İşlem süresince kolay kesilir, delinir ve istenen şekle sokulur. Kullanım süresinde ise kolay kırılma ve deforme olasılığı olmadığı gibi yaralama riski de taşımaz. Dolayısıyla oldukça kaliteli olan Pleksiglas Kutu, profesyonel bir firmadan temin edildiğinde, kişiye ciddi ölçüde kazanç getirisi sağlar.

Ayrıca istendiğinde Pleksiglas Teşhir Kutusu ledli olarak da tasarlanabilir. Yani bugün bir bijuteri dükkanı ürünlerini ışıklı pleksi kutusunda sergileyebilir ve elde edeceği görüntü son derece göz alıcı olabilir. Bunun gibi istenen şekilde kullanıma elverişli olan pleksi ürünlerin temini için firmamızla irtibat kurmanızın menfaatinize sonuçlanacağını söyleyebiliriz. Her bakımdan tarafınıza kazanç sağlayacak olan firmamız, size özel kutu çizimleri yapabilmekte veya sizlerin çiziminizin üretimini gerçekleştirmektedir. Yeterli personel sayısı ve makine parkuruna sahip olan firmamız, profesyonel koşullarda işleyişini sürdürdüğünden ötürü alacağınız hizmet kalitesinin yüksek olacağından emin olabilirsiniz. Bundan sebeple kaliteli hizmet ayrıcalıklarını yakından keşfetmek için bizlerle çalışabilir, ürünlerinizin tanıtımı için gerekli olan ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button