Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Tabela sisteminde kullanılan pleksiglas harfler, özel makinelerde istenen yazı fontunda kesilir ve dış mekanlarda silikonlu iç bölmelerde ise silikonsuz olarak ledle aydınlatılır. Söz konusu Pleksi Harfler diğer kutu harf modellerine nazaran daha net ve kaliteli bir görüntü sunar. Yapısal olarak son derece dayanıklı olduğu için uygulama alanı ayırt etmeksizin uzun vadede sorunsuz kullanım hakkı verir. Firmanız için kusursuz görünen ve tabi ki yüksek kalite içeren bir tabela istiyorsanız, geniş renk yelpazesine sahip olan pleksi harflerden yardım alabilir ve firmanızın prestijinizi artırabilirsiniz. Ancak kutu harf sipariş ederken, çalışacağınız firmanın kaliteli üretim yaptığına ve gerek malzeme gerekse aydınlatmada kullanılacağı led sisteminin açık hava koşullarına dayanıklılığını sorgulamanız gereklidir. Aksi takdirde başlangıçta şaşalı görünen tabelanızın, kısa süre sonra harflerinde dökülme ve ışıklandırmanın bir kısmının yanıp, diğer bir kısmının sönmesi sonucunda oldukça kötü bir görsele şahit olabilirsiniz.

Buda takdir edersiniz ki, sergilemiş olduğunuz markanız için olumsuz bir durumu içerecektir. Bu nedenle Pleksiglas Harfler için kesinlikle profesyonel destek almanız gereklidir. Mesela, 20cm altı harflerin kıvrım işlemi son derece zordur. Aynı şekilde 80cm üzeri harflerin de çevrilme işlemi uzmanlık gerektirir. Sizler amatör bir firmadan yardım almayı tercih ettiğinizde, sonucunun kalitesiz bir hizmet olacağını göze aldınız demektir. Doğru firmalarla çalışarak edineceğiniz kutu harf detaylı bir tabela, uzun vadede firmanızın klas bir itibar kazanmasına destek olacaktır.

Pleksi, cam görünümlü plastik bir malzeme olup son derece dayanıklı ve kaliteli bir görseli içerir. Dolayısıyla Pleksiglas Harf detaylı bir tabela firmanızın renkleriyle bezendiğinde ortaya göz kamaştıran bir tasarım çıkacaktır. Tabelanızın görsel sunumu tamamen sizlerin tercihiyle ilgilidir. Yani renk ve model konusunda ister standart bir tasarım isterseniz de firmanıza özel bir çizimden yararlanarak, sektörünüzde ayrıcalık yaratabilirsiniz. Bu konuda uzman kadromuz ile sizlere hizmet verecek olan firmamız, en doğru çözüm öneriyle şık bir tabela sahibi olmanıza katkı sağlayacaktır. Bizleri internet sitemizi ziyaret ederek daha iyi tanıyabilir, detaylar hakkında iletişime geçerek tarafınıza proje hazırlamamıza ön verebilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button