Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Lazer markalama ve serigrafi baskı şeklinde iki ayrı metotla üretilebilen pleksi etiketler, iç ve dış mekanda kullanıma elverişlidir. Şöyle ki, serigrafi baskı uygulamasında hazırlanan Pleksiglas Etiketler üzerinde istenen her renk çalışılabilmekte ve böylece firma renklerine uyumlu bir tasarım elde edilebilmektedir. Lazer markalama yönteminde ise bilgisayarda daha önce projelendirilen çalışma lazer makinelerinde kazınır ve sonrasında kazınan kısımlar özel boya ile boyanarak iç ve dış alanda kullanıma hazır vaziyete getirilir. Kullanılan her iki yöntemde de çalışılan firma profesyonel ise sonuç yüz güldürücü olacaktır. Ancak amatör bir kuruluştan pleksi etiket konusunda yardım aldığınızda, kısa sürede ciddi deformeler ile karşılaşmanız mümkün olacaktır.

Pleksi, yapı itibariyle son derece dayanıklı saydam ve yarı saydam bir plastik cam malzeme çeşididir. Geniş renk yelpazesine sahip olan bu ürün, taşıdığı yapısal özellikler sayesinde de sınırsız tasarım imkanını sunmaktadır. Dolayısıyla Pleksi Etiket dediğimizde, sıradan tasarımlar üzerinden yol alarak istenen her bilgi etiket üzerine işlenebileceği gibi bunun yanı sıra farklı bir logo veya şekilsel değişikliğe de gidile bilinir. Mesela, bir ofise girdiğinizde kişi odalarını gösteren etiketler ile karşılaşabilir veya bir pastanede çay, pasta gibi yiyecek isimlerini belirten etiket modellerini de görebilirsiniz. Her sektörde kullanılma özelliği taşıyan etiket uygulaması için en ideal malzemenin pleksi olduğunun da altını çizmek isteriz. Çünkü cam gibi görünen ama cama oranla çok daha yüksek kalite içeren pleksi, uzun vadede sorunsuz kullanım hakkını kişilere sunmaktadır.

Bundan ötürü cüzi miktarlara kalitesiz bir hizmet alıp, kısa sürede yaptığınız çalışmanın çöp olmasını istemiyorsanız, o halde etiket hususunda ihtiyacınızı Pleksiglas Etiket çeşidinden yana kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Unutmayınız ki, firmanızın prestij kaybetmemesi adına yaptığınız her uygulamanın kaliteli ve göze hitap eden çalışmaları kapsaması gereklidir. Bu konuda en iyi şekilde tarafınıza destek sağlayacak olan firmamız, ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirleyerek firmanıza avantaj sağlayacak düzeyde projeler ile karşınıza çıkacaktır. Sizlerde sektörünüzde bir adım öne çıkmak ve en küçük uygulamalarınızda dahi adınızdan söz ettirmek isterseniz, en doğru hamlenizin firmamızla tanışmak olacağınızı belirtebiliriz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button