Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Ülkemizde en yaygın reklam aracı olarak kullanılan billboardlar, bu denli tercih edilmesinin nedeni kuşkusuz hem çok uzak mesafeden görünmesi hem de sayısız insana aynı anda kendini gösterebilmesinden kaynaklıdır. Evet, bir anayoldan gün içinde sayısız araç geçmekte ve ana yol üzerindeki bir billboardın görünmeme ihtimali ise yok denecek kadar az ihtimali içermektedir. Bu yüzden en doğru ve etkili reklam kanalı olarak görülen billboardın kendini daha net bir şekilde göstermesi için pleksi malzemeden üretilmesi tavsiye edilir. Çünkü Pleksiglas Billboard, benzer ürünlere kıyasla çok daha kaliteli bir görüntü içerir ve aynı zamanda hava koşullarına karşı yüksek dirence sahip olduğundan uzun dönem kullanıma elverişlidir.

Çıkarttığınız yeni markanızın reklamını billboardlar aracılığıyla yapacağınızı düşünürsek, adınıza tasarlanan billboard kalitesiz ve en önemlisi hafif bir rüzgarda kendinden geçecek yapıya sahipse, yaptığınız tüm uğraşların kısa sürede çöpe gideceğine emin olabilirsiniz. Oysaki Pleksi Billboard, üretim aşamasında kolay işlenebilen yapısı sayesinde üreticiye sıkıntı yaşatmazken, geniş renk seçeneğiyle de son derece mükemmel tasarımların ortaya çıkmasına ön veren bir malzemeyi içermektedir. Dolayısıyla renkli ve renksiz şekilde billboard tasarımı yapılabileceği gibi ayrıca led ışıklarla desteklenerek 7/24 reklamınızın en iyi şekilde yapılmasına ön veren bir sistemi kapsamaktadır da diyebiliriz. Teknolojinin gelişmesiyle şimdilerde hareketli ve 3 boyutlu billboard üretimi yapılmakta ve buda kişilere ayrıca bir avantaj sağlamaktadır.

7’den 70’şe herkesin dikkatini çekecek özellikler taşıyan Billboard en etkili reklam kanalı olmasının yanı sıra okul girişleri, alışveriş merkezleri, şantiye ve inşaat alanları, caddeler gibi her alana uygulama kolaylığı tanıyarak, hızlı bir sirkülasyon oluşmasını desteklemektedir. Pazarlamanın en etkili silahlarından biri olan bu reklam kanalına sahip olmak için, firmamızın sizlere her daim doğru desteği sağlayacağını belirtmek isteriz. Adınıza yapılacak olan projenin daha verimli bir hal alması için aklınızdakileri net bir dille proje yöneticilerimize aktarabilir, yapılan çalışmayı onaylama durumunuzda hızlı bir şekilde aktifleştirebilirsiniz. Detaylar için yöneticilerimizle iletişim kurmalı, en doğru reklam sloganını oluşturmalısınız. Sektörümüzde çok uzun bir dönem yer aldığımızdan ötürü makine ve personel sıkıntısı olmadan profesyonel bir işleyişe sahip olduğumuzu hatırlatarak, zaman kaybetmeden irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button