Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Günümüz rekabet ortamında her sektör kendi alanında öne geçebilmek adına çeşitli promosyon uygulamaları yapmakta ve bu promosyonlar doğru şekilde uygulandığında ise firma adı hafızalara kazınmaktadır. Mesela bir giyim mağazasını ele aldığımızda, Mayıs ayına özel yapacağı indirim kampanyasını duyuran mağaza gelen müşterilerine alışverişlerinin yanında Pleksi anahtarlık hediye ederse, mağazanın adı sürekli göz önünde olacak ve bu sayede mağaza bilindik bir marka haline kolayca dönüşebilecektir. Bu örnek her sektörden her firma için geçerli olacağından ötürü Pleksiglas Anahtarlıklar promosyon ürünü için en ideal seçimlerden biri olmaktadır. Pleksi yapı itibariyle dayanıklı bir ürün olduğundan ötürü promosyon olarak dağıtacağınız anahtarlıkların hemen kırılacağını ve bunun markanız için prestij kaybı olacağını düşünmeniz yersizdir.

Uzun vadede dayanıklılık gösteren pleksi malzemesi, renkli ve renksiz alternatifler barındırdığından ve üzerine baskı yapılabildiğinden ötürü markanızın tüm ülkeye hızla yayılmasını basitçe sağlayabilirsiniz. Ancak piyasada kaliteli olduğunu savunarak adi malzemelerle promosyon ürün üretimi yapan fazlaca firma olduğundan ötürü sizlere tavsiyemiz çalışacağınız firma geçmişini iyi analiz etmeli ve tarafınıza en fazla fayda sağlayacak firma ile iş birliği yapmanız olacaktır. Söz konusu Pleksi Anahtarlıklar sadece promosyon olarak üretilmemektedir. Yani bugün herhangi bir yerde üzerinde estetik bir baskının yer aldığı veya isim detayı içeren bir anahtarlık ile karşılaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi son yıllarda isimli aksesuarlar bir hayli revaçta. Dolayısıyla bijuteri gibi bir mağazanız var ise isimli detaylı anahtarlıkların yanı sıra ışıklı modellerden de sipariş vererek, müşterilerinize ayrıcalık tanıyabilirsiniz.

Geniş model çeşitliliği barındıran Pleksiglas Anahtarlık için firmamızla iletişime geçmenizin sizler için olumlu sonuçlar doğuracağını belirtebiliriz. Katalog üzerinden anahtarlık modeline karar verebilir ve model üzerine kendi firma bilgilerinizin işlenmesini talep edebilirsiniz. Dilerseniz kendinize has bir anahtarlık modeli üretilmesi için size özel yapılan çizimlerden birini tercih edebilir, istediğiniz ayrıntıların eklenmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından ötürü sizler için yapılacak her çalışmanın titizlikle yürütüleceğinden emin olabilirsiniz. Detaylar için resmi internet sayfamızdan ve iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, merak ettiğiniz her sorunuza açıklayıcı yanıt alabilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button