Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Bildiğiniz gibi kozmetik alanında hizmet veren sayısız firma vardır ve bu firmaların yine sayısız ürünleri bulunmaktadır. Dolayısıyla bir kozmetik mağazasında ürünlerin sergilenmesi için çeşitli boyutlarda raf sistemi uygulanır. Bu raflar ürünlerin düzgün şekilde teşhir edilmesi ve müşterinin aradığı ürüne kolayca erişmesi için önemlidir. Kozmetik ürünler içerik ve üretici firmasına bağlı olarak farklı ebatlarda imal edilmekte olup, yan yana ve alt altta gelecek şekilde raflarda yerlerini almaktadır. Bundan ötürü Kozmetik rafları çoklu sunuma uygun şekilde tasarlanmış, Elektronik eşyalar ise kozmetik ürünlere nazaran daha ağır bir yapıya sahip olduklarından ötürü tekli sunum şeklinde tasarlanmıştır. Bu doğrultuda Kozmetik Ürünler ve Elektronik Eşya Raf Sistemi için birbirinden farklı tasarımları içerir demek mümkün olacaktır.

Ancak iki raf sisteminin de ortak bir noktası vardır ki, buda kaliteli şekilde üretilmiş olması gerektiğidir. Takdir edersiniz ki, rafların üzerine tek veya birden fazla ürün yerleştirilsin fark etmeksizin belli bir kapasiteye kadar yük taşıyacak özelliği içermesi gerekir. Eğer ki, raf sistemi kalitesiz bir yapıyla üretilirse, hiç beklenmedik bir anda kırılması sonucu bütün ürünlerin zarar görmesi ve en önemlisi müşterilerin bu durumdan rahatsızlığı nedeniyle firmanızın prestij kaybetmesine sebep olunacaktır. Bundan ötürü kozmetik mağazası ya da elektronik eşya mağazası olsun ayırt etmeksizin raf sisteminde en ideal malzemenin pleksi olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü Pleksi Raf Sistemi, gerek görsel kalite gerekse dayanıklılık bakımından en doğru tercihlerden biridir.

Cam görünümüne sahip olan plastik malzeme, istediğinde tercih edilen her renkte üretilebilir ve böylece dayanıklı bir raf sistemine sahip olduğu gibi bunun yanında birde görsel kalite desteklenerek klas bir görüntü elde edilir. Ayrıca pleksi kolay delinen, kesilen ve işlenen bir yapıda olduğundan sıradan bir raf sistemi yerine dekoratif özellik taşıyan bir alanda oluşturula bilinir. Dolayısıyla zaman ve maddi kayıp vermemeniz adına en baştan Plesiglas Raf Sistemi edinebilir, bunun içinde alanında en iyiler arasında yer alan firmamızla iletişime geçerek, ihtiyacınızın doğru şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button