Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Cam görüntüsüne sahip ama camdan çok daha fazla dirençli olan pleksi, aynı zamanda kırıldığında keskin kenarlar içermediğinden yine cama oranla yaralama riski barındırmaz ve son derece avantajlı bir üründür diyebiliriz. Söz konusu Fiyat Etiketi Levhaları ise son dönemlerde pleksi malzemesinden üretilerek hem görsel kalitesi artırılmış hem de ürünün yapısal özellikleri sayesinde birden fazla seçenek ile kullanıcısına her açıdan kazanç vaat edilmiştir. Kolay delinen, işlenen ve kesilebilen bir yapıda olan pleksi malzemesi, saydam ve yarı saydam olabildiği gibi bunun yanı sıra geniş renk seçeneğine de sahiptir. Dolayısıyla etiket levhası denildiğinde aklınıza sadece şeffaf basit bir tasarım gelmemelidir.

Çünkü Pleksi Fiyat Etiket Levhaları kullanım alanı ve kullanım amacına bağlı olarak her renk ve çeşitli modellerde karşınıza çıkabilir. Mesela çocuk giyim mağazasında rengarenk etiket levhalarını görürken, inşaat malzemeleri satan bir firmada şeffaf ama led ile aydınlatılarak şık bir levhayla karşılaşabilirsiniz. Bununla beraber etiket levhaları hiçbir detay barındırmadığı gibi istenirse üzerine firma logosu veya renkleri eklenebilir. Ayrıca masa üstü ya da ayaklı şekilde tasarlanabilen etiket levhası, gıda veya giyim mağazası gibi çeşitli sektörlerde işleyişe bağlı olarak iç ve dış alanlarda kullanılabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olan pleksi, bu özelliği sayesinde firmanız için tasarladığınız etiket levhaları uzun süre kalitesinden ödün vermeden kullanıma elverişlilik göstermektedir.

Firmalar Pleksiglas Etiket Levhası kullanımını genelde promosyonlu ürün tanıtımlarında tercih etmektedir. Yani indirime giren ürünlerin habercisi olan bu levha, aslında her alanda müşterilerin görmekten en keyif aldığı unsurlardan biridir. Sizlerde firmanızın yeniliklerini ve indirimlerini en iyi şekilde duyurmak için kalitesiz etiket levhası kullanarak klasınızı sarsmak yerine, tarafınıza prestij katacak olan yeni nesil pleksi fiyat etiketi levhalarını kullanmayı denemelisiniz. Bunun için firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet edecek ve ihtiyacınız olan etiket levhalarını firmanızın konseptine uygun şekilde dizayn edecektir. Son sistem makine parkuruna sahip olan firmamız, aynı zamanda dev uzman bir kadroyla birlikte yol almaktadır. Böylece kusursuz bir işçilik ve kaliteli ürün üretimi yapmakta olup, %100 müşteri memnuniyeti yakalamaktadır. Sizlerde böylesine sorunsuz bir hizmet almak isterseniz, her daim hizmetinizde olduğumuzu bilerek, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button