Renk Pleksi | Pleksi Dünyası

(0212) 224 80 56
nuhulusoy@renkpleksi.com

09.00 - 18.30
Hafta İçi

Hizmet sektöründe yer alıyorsanız kuşkusuz sunduğunuz ürünleri en iyi şekilde teşhir etmek ve bu sayede müşteri portföyünüzü genişletmek istersiniz. Ancak vitrininizi dekore ederken görsel kaliteyi artırmak amaçlı mutlaka yardımcı ürünlere ihtiyaç duyacaksınızdır. İşte bu noktada devreye giren Ayakkabı Vitrin Malzemeleri, satışa sunduğunuz şık tasarıma sahip ayakkabılarınızın çok daha estetik görünmesine katkı sağlayacaktır. Şöyle bir hayal edecek olursak; vitrine hiçbir raf veya dekoratif öğeler yerleştirmeden ayakkabıları sıralı şekilde dizerseniz, bu görüntü son derece basit ve hoş olmayan bir görseli içerektir. Ancak pleksi vitrin malzemeleri ile oluşturduğunuz bir dekorasyona eşlik eden ayakkabılar, vitrininizin önünde yoğun bir kalabalığın oluşmasıyla birlikte mağazanızın insanlarla dolup taşmasını sağlayacaktır.

Pleksi, son yıllarda hızla kullanım alanını genişleten son derece dayanıklı bir plastik cam malzemesidir. Cam gibi kolay kırılmaz ve kırılsa dahi keskin uçlar içermeyeceğinden herhangi bir şekilde yaralama tehdidi oluşturmaz. Dolayısıyla her kullanım alanı için en ideal reklam malzemelerinden biridir. Saydam ve yarı saydam özelliği taşıdığı gibi bununla birlikte renksiz ve geniş bir renk yelpazesi sunabilir. Bu özelliği sayesinde hayal gücünü zorlayan dekoratif ürünler oluşturmak istendiğinde, en doğru seçim olarak kişilerin karşısına çıktığı söylenebilir. Yani mağazanızın vitrin dekorasyonu için illaki standart vitrin malzemelerini kullanmanız gerekmez. Biraz daha açıklayıcı olmak gerekirse; vitrinler bizleri genelde saydam ayakkabı stantları ile karşılar. Oysaki rengarenk etkileyici modelleri içeren stantlarla bezenmiş bir vitrin, tartışmasız kadın erkek her bireyin dikkatini çekecektir.

Bu bağlamda ayakkabılarınızı en iyi şekilde sergilemek ve 7’den 70’şe her bireye hitap edebilmek için firmamızla iletişime geçerek, sizlere özel Pleksiglas Ayakkabı Vitrin Malzemeleri üretmemizi sağlayabilirsiniz. İstediğiniz ebat ve modelde üretebileceğimiz vitrin malzemeleri, içerdiği yüksek dayanıklılıktan ötürü uzun yıllar tarafınıza hizmet edecektir. Standart modellerin yanı sıra özel üretim modellerinde yapılabildiği firmamızdan temin edeceğiniz ürünlerden %100 memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz. İnternet sayfamızda kısa bir gezintiye çıkarak ürünlerimize göz atabilir ve ardından zaman kaybetmeden firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Mağazanız için vitrin malzemelerini üretebileceğimiz gibi iç mekan rafları da tasarlayabilmekteyiz. Detaylı bilgi için sizlerle tanışmak, merak ettiklerinize ışık tutmak isteriz.

Renk Pleksi Whatsapp Destek
Call Now Button